• Vyhrál jsem zápas doma 3: 1.

Vyhrál jsem?

Děkuji.

Odpovědět

Závisí to na pravidla soutěže! Pokud vás ale podle názvu trápí góly venku, váš tým ztratí:

• Primárním faktorem je vždy 1 celkový počet vstřelených gólů napříč oběma nohama. V tomto případě jste remizovali 3: 3.
  • Trhák je pak počet gólů vstřelených ve venkovní noze. V tomto případě je to pro vaše soupeře 0: 1.

1. Alespoň v každé soutěži o dvě nohy, o které jsem kdy slyšel.

Komentáře

• Takto to nakonec funguje. Samotný text na stránce 54 aktuálních herních pravidel je však " Pravidla soutěže mohou stanovit, že pokud týmy hrají navzájem doma i venku, pokud je souhrnné skóre po ve druhém zápase se všechny góly vstřelené na půdě soupeřova týmu započítají dvojnásobně. "
  • @studro Ah, neudělal jsem ' Realizovali jsme pouze góly venku, prodloužení a pokuty byly " schváleny " jako metody rozdělení nerozhodného zápasu. ' Pokusím se aktualizovat odpověď tak, aby ji zahrnovala i dnes.

Odpovědět

V hlavních ligách, které používají dvounohý vyřazovací systém, jako je Liga mistrů UEFA a Evropská liga UEFA, je vítěz určen následovně:

1. Celkový počet vstřelených gólů v obou částech.
  2. Počet vstřelených branek.

Pokud to stále nepřináší výhru, hraje se prodloužení 2×15 minut. V celé historii na něj platilo několik pravidel ( zlatý gól, stříbrný gól ), ale v současné době platí tato pravidla:

• Musí být plně dokončeno přesčasy (2 x 15 minut).
  • Pokud během prodloužení nebyly vstřeleny žádné góly, hra se změní na penaltový rozstřel
  • Tým, který v prodloužení vstřelil nejvíce gólů, vyhrává
  • Pokud oba týmy v prodloužení vstřelily stejný počet gólů, vyhrává druhý tým venku.

Odpověď

Ne, prohráli jste. Poté, co se sečtou všechny vaše góly, z domácích i domácích zápasů vyhraje tým s největším počtem celkových gólů. Pokud je celkový počet gólů stejný, vyhraje tým s nejvyšším počtem gólů venku. Druhý tým má 1 gól venku, zatímco vy žádný. Vzhledem k tomu, že součty jsou stejné, je vítězem druhý tým.

Odpověď

Záleží na tom, o které soutěži mluvíte, protože příklad:

• Liga mistrů UEFA / Evropská liga UEFA: Například tyto dvě soutěže mají pravidlo cíle pryč. Pokud tedy hovoříte o těchto dvou soutěžích, odpověď zní NE . Prohráváte , protože jste proti sobě utrpěli jeden domácí gól a žádný nepřišli.

• CONMEBOL Libertadores / Sudamericana: Tyto dvě soutěže pořádá Conmebol (Jižní Amerika) a nemají pravidlo cíle pryč. Nakreslete tedy hru 3: 3 a v tomto konkrétním případě se chystáte do prodloužení.